ANGINEX GYÓGYNÖVÉNY HATÓANYAGÚ ORÁLIS SPRAY 30ML
Egységár: | 96,33 Ft/ml |
Az Anginex természetes aktív hatóanyagokat tartalmaz, amelyek segítenek a köhögés és a fájdalom kezelésében, torok és felső légúti fertőzéseknél és gyulladásoknál. Segítséget nyújt a száj és az íny irritációja esetén, ínygyulladásnál, garatgyulladásnál és gégegyulladásnál. | |
Várható szállítás:* | 2023. október 09. |
|
Leírás és Paraméterek
NGINEX GYÓGYNÖVÉNY HATÓANYAGÚ ORÁLIS SPRAY 30ML
Tisztított víz, szorbit, hidrogénezett növényi olaj, panthenol, máriatövis-kivonat, tömjénfa vizes
kivonata, bazsalikom vizes kivonata, mentol, méz aroma, trinátrium-citrát, szilva aroma, citromsav, kálium-szorbát,
eukaliptusz illóolaj, hialuronsav, szukralóz, xantán.
Az Anginex természetes aktív hatóanyagokat tartalmaz, amelyek segítenek a köhögés és a fájdalom kezelésében, torok és felső légúti fertőzéseknél és gyulladásoknál. Segítséget nyújt a száj és az íny irritációja esetén, ínygyulladásnál, garatgyulladásnál és gégegyulladásnál.
Az Anginex hatásmechanizmusa:
• Gyulladáscsökkentő hatásért a tömjénfa, a bazsalikom és a szilimarin növényi kivonatai felelősek.
• Az érzéstelenítő hatásért a mentol a felelős.
• A hidratáló, regeneráló és védő hatásért a mukoadhezív keverék, a panthenol, xantán és a nátriumhialuronát tartalma felelős.
A termék várandós és szoptató anyukák számára is alkalmazható.
Szoba hőmérsékleten (15-25 C )
Az étrendkiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes táplálkozást és az egészséges életmódot.
Az ebiomarket.hu webáruházban közzétett információk és adatok tájékoztató jellegűek, a weboldal üzemeltetője mindent megtesz azok pontosságáért és teljeskörű voltáért, azonban azokért felelősséget nem vállal. Kérjük hogy amennyiben hibát talál az adatok között, azt jelezze felénk a következő címen: harmonia@ebiomarket.hu
* A webáruházban található termékek üzletünk áruházi készletéből kerülnek kiszállításra. Előfordulhat, hogy a kiválasztott termék az üzletből elfogyott, ez esetben haladéktalanul gondoskodunk a rendelt termék nagykereskedelmi utánrendeléséről és a szállítás teljesítéséről.